czspenderu
Ekumakad.cz ›› Akce ›› ZRUŠENO: Konference: 20 let po zasedání MMF a SB v Praze. Jak by měla vypadat budoucnost světových financí?
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

pestujplanetu_logo_web.png

logo-bananas-sub_cz_yellow1.jpg

susy_logo_whiteclaim_background_small-2-.jpg

mcf_logo_print.jpg

 

Spolupracujeme:

 

ZRUŠENO: Konference: 20 let po zasedání MMF a SB v Praze. Jak by měla vypadat budoucnost světových financí?

30.3.2020 13:00 - 23:00  -  Praha

V pondělí 30.3. se od 13h do 19h uskuteční na Novotného lávce v Praze konference s názvem 20 let po zasedání MMF a SB v Praze. Jak by měla vypadat budoucnost světových financí? Ta se z pochopitelných důvodů ruší, stejně jako naše další akce na měsíce březen, duben a s největší pravděpodobností i květen. 

 

Akce se zúčastní jak domácí tak zahraniční experti, expertky, aktivisti a aktivistky, kteří budou diskutovat o zadlužení zemí, oddlužování, historické a současné roli mezinárodních finančních institucí a věřitelských států včetně České republiky, jako i o výhledu do budoucnosti, například v kontextu klimatických změn.  

Těšit se můžete mimo jiné na Jürgena Kaisera z hnutí erlassjahr.de, rozvojového experta Tomáše Tožičku, Rémiho Vilainta z francouzské organizace Paris Club Watch, nebo ekonomku Ilonu Švihlíkovou.

Po konferenci bude následovat promítaní dokumentárního filmu Hry prachu, který zachycuje protesty během pražského zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky v září 2000.  

Těšíme se na Vaší účast! 
Tlumočení a občerstvení zajištěno.
Detailní program konference bude zveřejněn brzy.

Registrovat se můžete zde.


Adresa:
Organizace:
Kontakt:

Více informací:


 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009