czspenderu
Ekumakad.cz ›› Témata ›› Nabídka dvouletého vzdělávacího kurzu "Ekonomika, politika, občanská společnost - Prostor pro rozvoj sociální odpovědnosti"
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Nabídka dvouletého vzdělávacího kurzu "Ekonomika, politika, občanská společnost - Prostor pro rozvoj sociální odpovědnosti"

22. 6. 2011 - Karolína Silná

Sociální odpovědnost lze udržitelně rozvíjet pouze ve spolupráci tří oblastí – ekonomiky, politiky a občanské společnosti. Díky různorodým metodám a zkušeným referentům a referentkám ze všech tří oblastí kurz zprostředkuje možnosti a schopnosti, jak sociální odpovědnost rozvíjet.

Dvouletý kurz (při zaměstnání nebo při studiu) nabízený Katolickou sociální akademií v Rakousku se bude konat od listopadu 2011 do června 2013. Evropským těžištěm kurzu je tentokrát Maďarsko, ale účastníci a účastnice z České republiky jsou také vítáni/-y. Většina modulů bude probíhat v Rakousku, dva pak v Maďarsku. Pro Českou republiku je kooperačním partnerem Ekumenická akademie Praha.

Kurs je určený těm, kdo vedou nebo chtějí iniciovat projekty zaměřené na sociální odpovědnost v oblasti ekonomiky, politiky nebo občanské společnosti. Předpokládané vzdělání: ukončené středoškolské, alespoň dvouletá praxe, dobrá znalost němčiny. Absolventi/-tky obdrží certifikát. Čeští zájemci/-kyně mohou požádat o stipendium.

Kurz obdržel v roce 2007 cenu za inovaci od „Fora katolického vzdělávání v Rakousku“

Podrobné informace v německém jazyce naleznete zde: Lehrgang_Soziale_Verantwortung.pdf

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím buď Ekumenickou akademii Praha – Karolína Silná –karolina@ekumakad.cz (absolventka předchozího kurzu, která Vám ráda poskytne další informace) nebo přímo Rakouskou katolickou sociální akademii – office@ksoe.at (www.ksoe.at).

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}