czspenderu
Ekumakad.cz ›› Témata ›› Pozvánka: Informační setkání o facilitaci
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Pozvánka: Informační setkání o facilitaci

8. 4. 2013 -

V roce 2013 uskutečnil Městský Kulturní Institut v Gdaňsku (Instytut Kultury Miejskiej) společně se svými partnery projekt Aktivní společnost zemí Visegrádu.

Cílem projektu bylo vytvoření spolupráce mezi vedoucími aktivních skupin v zemích Visegrádu. Doufáme, že díky uplatnění metody Appreciative Inquiry (v zahraničí již velmi rozšířená metoda, která je založena na rozvíjení silných stránek člověka) vytvoříme síť spolupracovníků a budeme schopni analyzovat společnou minulost, která ovlivňuje činnost třetího sektoru v zemích Visegrádu.

Účastníci projektu byli vybaveni základními postupy pro rozvoj vůdčích schopností, schopností budovat prostor k výměně dobrých zkušeností a rozvíjení spolupráce mezi zeměmi Visegrádu a Velkou Británií.

Nyní je na čase přenést tyto zkušenosti a metodologické postupy do ČR! Získejte jedinečné zkušenosti, které Vám mohou pomoci při Vaší aktivitě, v rámci organizace či projektu.

Zveme vás proto na informační setkání, kde budou vyškolenými facilitátory představeny základní postupy při aplikaci metody Appreciative Inquiry a poslání celého projektu.

Setkání se uskuteční 13. dubna 2013 Klubu techniků na Novotného lávce 5 od 10h do 16h, sál 217.

Výsledkem informačního setkání by měla být skupina přibližně 30 účastníků, kteří budou vybráni k účasti na intenzivním šesti-denním. To proběhne v Praze ve dnech (17. - 19. 5. a 31. 5. -2. 6. 2013).

Potvrďte nám prosím svou účast vyplněním formuláře a jeho zasláním na emailovou adresu: alternativy@ekumakad.cz

Projekt je realizovaný díky dotaci Visegrádského fondu www.visegradfund.org, a za podpory British Council v Polsku a České republice.

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}