czspenderu
Ekumakad.cz ›› Témata ›› Pozvánka: Školení aktivních občanů
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Pozvánka: Školení aktivních občanů

4. 5. 2013 -

O projektu

V roce 2013 zorganizoval Městský Kulturní Institut v Gdaňsku (Instytut Kultury Miejskiej) společně se svými partnery projekt Aktivní společnost zemí Visegrádu (Aktywna społeczność krajów wyszehradzkich). V jeho rámci se sešli aktivisté ze Střední Evropy na společném školení. Nabyté zkušenosti mají nyní za úkol předat dalším zájemcům o aktivní občanskou společnost ve svých zemích.

O co půjde?

Školení aktivních občanů je 6 denní trénink v dovednostech aktivizace a zapojování spoluobčanů do aktivit, které mají zlepšit život v dané komunitě. Jak zapojit nové lidi? Jak správně připravit projekt? Jak zajistit správný postup a jednotlivé kroky při realizaci projektu? Přijít na to vám budou pomáhat účastníci mezinárodní školení v Gdaňsku.

Školení se uskuteční 2x ve 3 dnech a to 17. - 19. 5. a 31. 5. - 2. 6. 2013 v Praze.

Účast na školení je bezplatná, jedinou podmínkou je zúčastnit se školení celého, tj. všech 6 dnů. Bude probíhat v Praze a to vždy od 10h dopoledne do 18h v podvečer a pravidelnými přestávkami. Pokud máte zájem rozšířit si znalosti, zlepšit svoje schopnosti a naučit se něco nového, co se vám může hodit při snaze zapojit další spoluobčany do smysluplných aktivit, neváhejte a přihlaste se.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete tak, že zašlete vyplněnou přihlášku na emailovou adresu alternativy@ekumakad.cz nebo vytištěnou na adresu Ekumenická akademie Praha, Sokolovská 50, Praha 8, 186 00. Přihlášky zasílejte do 10. května. Počet míst je omezen.


 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}