czspenderu
Ekumakad.cz ›› Témata ›› Spuštěn informační portál www.etickespotrebitelstvi.cz
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Spuštěn informační portál www.etickespotrebitelstvi.cz

5. 12. 2011 -

Nedávno byl spuštěn internetový portál www.etickespotrebitelstvi.cz, který je společně s facebookovým profilem www.facebook.com/etickespotrebitelstvi určen všem zájemcům z řad široké i doborné veřejnosti o teoretické a praktické informace z oblastí eko, bio, fair trade, netestované nebo přírodní kosmetiky apod.

“V posledních době jsme se setkali se vzrůstající poptávkou po internetovém portálu, který by byl hlavním rozcestníkem pro zájemce o problematiku etického a ohleduplného spotřebitelství a který by narozdíl od tištěného průvodce, jehož třetí vydání právě připravujeme, pravidelně přinášel nejaktuálnější informace z dění v této oblasti,” komentuje Ondřej PETR, koordinátor projektu, důvod vzniku nového portálu.

Na stránkách naleznete články, pozvánky na akce, veletrhy a semináře, seznam nejpoužívanějších certifikátů, zajímavé odkazy včetně občanských sdružení a iniciativ a v neposlední řadě také praktický online katalog firem nabízejících etické a ohleduplné produkty nebo služby.

Články, tiskové zprávy, zajimávé publikace nebo pozvánky na akce je možné zasílat na e-mailovou adresu redakce@etickespotrebitelstvi.cz.

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}