czspenderu
Ekumakad.cz ›› O nás ›› Fotogalerie
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Fotogalerie

Semináře projektu Qualifair

Hlavním cílem projektu Qualifair bylo vytipovat témata, která jsou důležitá a zajímavá pro prodejce fair trade zboží. Za tímto účelem se konaly v průběhu roku 2009 a 2010 semináře projektu. Seminářů se účastnili především členové Asociace pro fair trade, kteří mají s prodejem tohoto sortimentu největší zkušenosti. V průběhu dvou let se zástupci z Prahy, Brna i Znojma setkávali nad společným tématem – fair trade.

Tisková konference k projektu Fair trade města

Proběhla tisková konference ke spuštění kampaně Fairtradová města v České republice. Fairtradová města - úspěšný koncept, ke kterému se již hlásí více než 900 měst v 19ti zemích světa, startuje také v České republice!
O svých zkušenostech, motivacích a aktivitách mluvili zástupci Hannoveru (Fairtradové město, Německo), Brna, Litoměřic a Třebíče. Nechyběli ani zástupci Národní sítě Zdravých měst a zastupitelé Ministerstva životního prostředí.
Tisková konference se konala v pondělí 24. 1. 2011 od 10.30 hod. v Evropském domě, Jungmannova 24, Praha 1.

Vánoce s klokanem a fair trade míči na Bohemce

18.12.2010 se v Praze Vršovicích uskutečnil na stadionu Bohemka tradiční předvánoční jarmark Vánoce s klokanem, kde jsme měli možnost prezentovat fair trade fotbalové míče a další zboží z produkce spravedlivého obchodu.

Veletrh Flora Olomouc 2010

Prezentace projektu Fair flowers a fair trade zboží na tradičním olomouckém veletrhu pro floristy a květináře Flora Olomouc.

Fair Trade, freee trede nebo jinak: Krásensko leden 2010

Na konci ledna 2010 pořádala Ekumenická akademie společně s Trustem pro ekonomiku a společnost a dalšími partnery třídenní seminář fromou open space, věnovaný diskusím o mezinárodním obchodě, globalizaci a alternativních ekonomických modelech. Kromě českých účastníků přijeli i hosté ze Slovenska a Rakouska.

Návštěva ze Zimbabwe

V únoru 2010 ČR navštívily paní Spiwe Chigwande a Emma Mahlunge ze Zimbabwe. Pani Chigwande pracuje na květinové plantáži a paní Mahlunge vede nevládní organizaci prosazující práva žen.

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}