czspenderu
Ekumakad.cz ›› Témata ›› Kurz Sociální odpovědnost - leden 2020 - leden 2021 - pořádá Katholische Sozialakademie Österreichs
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Kurz Sociální odpovědnost - leden 2020 - leden 2021 - pořádá Katholische Sozialakademie Österreichs

22. 8. 2019 -

Trápí Vás, kam směřuje vývoj naší společnosti? Zajímají Vás smysluplné a realizovatelné alternativy? Domluvíte se německy a máte chuť se dále vzdělávat a podílet se aktivně na utváření sociálních, politických a ekonomických podmínek vedoucích ke zlepšení životní situace a perspektiv lidí nejen u nás? Kurz nabízí sociálně-etickou orientaci, inspiraci a praktické nástroje potřebné pro společenskou proměnu a konkrétní a udržitelné iniciativy a projekty. Kurz pravidelně pořádá Rakouská katolická sociální akademie (ksoe) a Ekumenická akademie je opět partnerem. Kurz má oproti předchozím nový formát a trvá kratší dobu – od ledna 2020 do ledna 2021.

Více informací naleznete v informačním letáku ke stažení níže, na webových stránkách nebo FB ksoe, nebo se můžete obrátit na ředitelku Ekumenické akademie Karolínu Silnou (karolina@ekumakad.cz), která jeden z předchozích kurzů absolvovala a vřele ho doporučuje. Ohledně možného financování kurzovného se můžete informovat na webu www.kursförderung.at nebo se informovat ohledně finanční podpory v poradně pro vzdělávání „Bildungsberatung Österreich“.


Leták KSOE

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}