czspenderu
Ekumakad.cz ›› Témata ›› Soutěž: Ekumenická akademie a Fairtrade ČR vyhlašují soutěž na téma "Férová čokoláda"
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Soutěž: Ekumenická akademie a Fairtrade ČR vyhlašují soutěž na téma "Férová čokoláda"

18. 11. 2013 -

Zapojte se do kampaně Za férovou čokoládu! a soutěžte

Ekumenická akademie (EA) a Fairtrade ČR (FT ČR) vyhlašují soutěž na téma: 

Férová čokoláda

Napište článek či netradiční referát, udělejte zajímavou prezentaci, reportáž či rozhovor.

Kategorie: 1/ZŠ a nižší ročníky gymnázií, 2/ střední školy, 3/ VOŠ + VŠ

Kritéria: obsahově korektní práce s informacemi, formální náležitosti (pravopis, úprava), originalita a vtip

Maximální rozsah: 8.000 znaků (text – včetně mezer), 15 slidů (powerpointová prezentace), 10 minut – audio či video rozhovor/reportáž

V průběhu soutěže je práci možno konzultovat emailem. Nejlepší práce vybere porota složená ze zástupců EA a FT ČR do konce března 2014.

Využít můžete také setkání se zástupkyní pěstitelů kakaa z Ghany, paní Afií Owusu, které proběhne 28. 11. v Praze. Paní Owusu ochotně odpoví na vaše otázky, či je možné s ní domluvit krátký samostatný rozhovor. Tlumočení bude k dispozici. Na setkání jste srdečně zváni. V příloze naleznete pozvánku a pokud jste tak již neučinili, nahlašte plánovaný počet účastníků do 18.11. 2013 na: marketavink@ekumakad.cz. Počet účastníků je omezen, stále jsou však volná místa! Účast na této akci však není pro soutěž povinná.

Soutěžní práce v podobě písemné, zvukové či obrazové zašlete do 28. 2. 2014 emailem na: marketavink@ekumakad.cz či poštou na: Markéta Vinkelhoferová, Ekumenická akademie, Sokolovská 50, 186 00 – Praha 8.

Vítězné práce zveřejníme na webu EA a FT ČR a poradíme vám, jak článek, reportáž či rozhovor uplatnit také v místních médiích. Na vítěze navíc čeká sladké překvapení!

Vaše dílo můžete dále využít při zapojení do kampaně Za férovou čokoládu! – uspořádejte čokoládovou akci pro svoji školu či obec, sbírejte podpisy pod petici, zkrátka nenechte nikoho v klidu pojídat neférovou čokoládu! 

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}