czspenderu
Ekumakad.cz ›› Projekty ›› Globální férovost (dokončeno)
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

pestujplanetu_logo_web.png

logo-bananas-sub_cz_yellow1.jpg

susy_logo_whiteclaim_background_small-2-.jpg

mcf_logo_print.jpg

 

Spolupracujeme:

 

Globální férovost (dokončeno)

BGZ - Berliner Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (leader projektu) - Organizace se zabývá rozvojovými projekty, kontakty a vzděláváním. Je to instituce města Berlín. 

EPIZ - Entwicklungspolitisches Bildungs- und Informationszentrum - EPIZ se zaměřuje se trénink a podporu učitelů a vzdělávacích institucí zabývajících se globálním rozvojovým vzděláváním.

www.epiz-berlin.de

Leeds Development Education Centre - Organizace se zabývá zvyšováním povědomí o rozvojových tématech, rozvojových cílech tisíciletí apod.

www.leedsdec.org.uk

Welthaus der Diözese Linz (Welthaus Linz) - Vzdělávací instituce s dlouhodobou zkušeností v rozvojovém vzdělávání ve školách i směrem k veřejnosti.

http://linz.welthaus.at

Artemisszió Foundation - Organizace se věnuje rozvojovému vzdělávání se zaměřením na efektivnost rozvojové spolupráce, migraci, rozvojové cíle tisíciletí atd.

www.artemisszio.hu

Kontaktstelle für Umwelt und Entwicklung (KATE) - KATE má dlouhodobou zkušenost v oblasti rozvojového vzdělávání a udržitelného rozvoje. Spolupracuje se školami.
www.kate-berlin.de

Gesellschaft für solidarische Entwicklungszusammenarbeit e.V. (GSE) - GSE se zabývá se vzděláváním a zvyšováním povědomí v oblasti rozvoje a sociálních práv.
www.gse-ev.de

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}