czspenderu
Ekumakad.cz ›› Projekty ›› Building Up Social Solidarity Economy (dokončeno)
 
 

f_icon.svg.png youtube.svg Instagram

Fair & Bio obchod

 

 

Spolupracujeme:

 

 

Building Up Social Solidarity Economy (dokončeno)

Záměrem projektu je podpořit šíření sociálně solidárně ekonomických iniciativ poskytnutím vědomostí, dovedností a kompetencí, se speciálním regionálním zaměřením na střední a východní Evropu.

V projektu byl vytvořen neformální inovativní evropský vzdělávací program, který se věnoval v rámci 4 modulů různým aspektům sociální solidární ekonomiky. Vzdělávací materiály a pomůcky byly vytvořeny v jazycích zapojených zemí a také v angličtině, aby byly dostupné více zájemcům.

Na projektu spolupracovaly organizace z České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska, evropskou úroveň zaštiťuje RIPESS Europe – evropská síť pro sociální solidární ekonomiku. Projektoví partneři představují různé formy podpory sociálně solidární ekonomiky a podnikání, fungují v různých kontextech a přinášejí různé zkušenosti s inovativními přístupy. Důležitou součástí projektu bylo také rozvíjení spolupráci a síťování na regionální a evropské úrovni během různých akcí.

Projekt Building Up Social Solidarity Economy (Budování Sociální solidární ekonomiky) je financován Evropskou unií v rámci programu Erasmus+


Příručka Budování sociální solidární ekonomiky
Letáky ke stažení
Metodická příručka – Info Pack

 

 
 
 
Ekumenická akademie

Sokolovská 50
186 00 - Praha 8 - Karlín
tel./fax: +420 272 737 077
ekumakad@ekumakad.cz
www.ekumakad.cz
IČ: 638 36 009
 
{#}